Najtańsza gra liczbowa totalizatora sportowego.

Spore szanse na wygraną, niska cena kuponu oraz największe szanse na trafienie ,,trójki” lub ,,czwórki”, to właśnie mini lotto. Ulubiona gra Polaków jest dosyć przewidywalna. Kumulacje nie występują, ale pocieszeniem jest fakt, iż kwota przeznaczana jest na zwiększenie puli ,,trójek” lub ,, czwórek”.

Jak grać?

W mini możemy grać codziennie od poniedziałku do niedzieli włącznie, a losowania odbywają się na żywo o godzinie 21:50. Chwilę później wyniki sprawdzimy na stronie Lotto.
W mini lotka warto zagrać też przez internet. Obecnie do większości zawieranych zakładów nie potrzeba skanu dowodu osobistego. Wystarczy jedynie się zarejestrować, podać niezbędne dane oraz sprawdzić, czy nasz bank współpracuje z totalizatorem sportowym. Jeśli nie, to skan dowodu osobistego będzie niezbędny, do tego aby zagrać w mini lotto online.

Ile można wygrać?

Jak już było wspomniane powyżej, kumulacje w tej grze nie występują. Kwota jest przeznaczana na niższe wygrane i zwiększa ich pulę. W grze można wygrać nawet ponad 200 tysięcy złotych! Jeśli wygrywających jest więcej niż jedna osoba, pula dzielona jest sprawiedliwe po równo między wszystkich, którzy trafili główną wygraną.

Jak sprawdzić wyniki?

Wyniki losowania możemy sprawdzić w dowolnej kolekturze lotto. Zrobimy to przy pomocy maszyny skanującej kupon, która odczyta ewentualne wygrane. Do sprawdzenia numerów nie musimy angażować pracownika punktu lotto. Drugim sposobem jest poproszenie o pomoc osób pracujących w lotto, aby pomogły nam sprawdzić liczby. Gdy wygrana sięga nawet kilkuset złotych, totalizator wypłaci nam ją bezzwłocznie. W innym wypadku musimy po wygraną udać się nie do punktu, ale centrali. Przy czym nie musi być to centrala w mieście lub miejscowości, w której nabyliśmy zwycięski kupon.
W mini lotto możemy grać rodzinnie. Więcej osób, to większa liczba kuponów oraz większe szanse na wygraną. Ciekawa modą związaną z uroczystością weselną jest zwyczaj wręczania parze młodej kuponów totolotka. Mini lotto ze względu na swoją niską cenę jest idealnym rozwiązaniem, który dostarczy nowożeńcom masę emocji i być może główną wygraną!